Kurzy návrhářství,

šití a modelové tvorby pro mladé tvůrce do 18 let

Splníte-li podmínky programu www.kroužkyprojihocechy.cz, mohou být pro vaše děti naše kurzy zcela zdarma včetně materiálů na tvorbu modelů.

Naše kurzy najdete v uvedeném programu kroužky pro Jihočechy zde

Tento projekt je spolufinancován statutárním městem České Budějovice

Pronikněte do základů návrhářství a šití,
naučte se pracovat se šicím strojem
a vytvořte si svůj vlastní originální model

Kurzy začínáme seznámím se s prací na šicím stroji, overlocku i coverlocku. Od jednoduchých výrobků budeme postupně přecházet na šití vlastních modelů, naučíme Vás brát míry, připravit střih na látku, nastřihat model, sešpendlit a nastehovat. Pro konečný vzhled výrobku je velmi důležité zkoušení modelu na postavě, kde se můžete plně spolehnout na dlouholetou praxi našich lektorek. Ušití modelů s využitím všech „vychytávek“ od našich zkušených lektorek v plně vybavené dílně bude zábavou a radost z konečného výsledku bude jistě veliká.

Vše potřebné k tvorbě modelů dostanete v rámci kurzu zdarma, takže pod vedením našich profesionálních lektorek můžete tvořit a vymýšlet originální modely od sukní, topů, kalhot, overalů, šatů až ke společenských modelům třeba na party, do tanečních nebo na módní řehlídku, kterou pro Vás připravujeme v rámci našich kurzů. Neváhejte a začnete přihlášením se do našich kurzů. Jako bonus budete mít možnost své vytvořené originální modely předvést na módní přehlídce přední české módní návrhářky Terezy Sabáčkové, která Vás bude jednotlivými kurzy provázet. Můžete si tak užít i roli modelky. Přihlaste se a naučte se tvořit vlastní originální oblečení! Těšíme se na Vás!

  • Veškeré materiály i pomůcky jsou v rámci kurzu zdarma.
  • Pohodová atmosféra a profesionalita je samozřejmostí.
  • Kurzy probíhají individuálně a samostatně s každou studentkou, dodržujeme zásadu nejvíce 4 účastnic kurzu.
  • Pod vedením profesionálních lektorek dokáže vytvořit svůj vysněný model i absolutní začátečník.
  • Po ukončení základních kurzů se mohou naše studentky zúčastnit kurzů pro pokročilé, které připravujeme na míru podle jejich požadavků a potřeb.

Přihláška

    Zadejte tento kód:

    captcha