O nás

Naše aktivity pod značkou ateliér Sali se datují již od roku 2000.

Módní návrhářka Tereza Sabáčková vytváří pod značkou ateliéru Sali originální modely, podtrhující krásu a osobnost klienty. Modelové šaty této návrhářky můžete pravidelně vidět v mediích nebo na známých celebritách českého šoubyznysu. V roce 2014 se její společenské šaty dostaly do první desítky top nejkrásnějších společenských šatů roku, které předvedli známe celebrity.

S velkými úspěchy se zúčastňuje prestižní soutěže Svatebních šatů roku, kde získává přední umístění v soutěži. V roce dokonce obsadila jako jediná v historii této soutěže I. místo od odborné poroty a zároveň získala cenu diváků.

Prostřednictvím ateliéru Sali jsme se podíleli na mnoho zajímavých projektech nejen v rámci módy, ale i benefičních aktivit, které najdete v sekci Benefiční akce.

Naše plány

Všechny tyto naše zkušenosti bychom chtěli využít při plánování našich nových aktivit, které jsem pro Vás připravili. V poslední době stále více zaznamenáváme zájem žen i dívek se realizovat v rámci svého volného času a rozvinout svoji tvořivost, kreativitu a fantazii. Proto jsme pro Vás připravili kurzy šití, pletení a háčkování, zdravé výživy a dalších aktivit. Průběžně budeme připravovat speciální semináře, víkendové akce a další aktivity, které budeme zveřejňovat v sekci Aktuality. Věříme, že i Vám se naše připravované akce zalíbí a některé z nich si vyberete.

Video

Play Video

Napíšte nám​

    Zadejte tento kód:

    captcha

    Navštívte nás