Víkendové kurzy pro pracovně vytížené

V poslední době zaznamenáváme přání, že v rámci pracovního vytížení máte zájem o kurzy víkendové. Připravili jsme proto pro Vás novinku, kombinaci 3 sobotních kurzů v termínech 20.10., 3.11. a 1.12. Můžete si vybrat jakýkoliv termín. Při objednání dvou termínů dostanete od nás věrnostní bonus ve výši 390 Kč.

Tyto sobotní kurzy budou organizovány podle Vašich požadavků. To znamená, že každý z účastníků kurzu šití si vybere, co bude šít a co se chce naučit. Tento individuální přístup, který podporuje kreativitu a tvořivost našich klientů a je podpořen omezením počtu účastníků na kurzu, preferujeme na všech našich kurzech šití.

Pouze na našich kurzech dostanete vše potřebné zdarma (látky, krejčovskou přípravu).

Pouze na našich kurzech dostanete možnost si předvést své vytvořené modely na profesionální módní přehlídce, kterou pro Vás pravidelně pořádáme pod patronací známé české módní návrhářky Terezy Sabáčkové

Přijďte s dobrou náladou, chutí se něco nového naučit a poznat nové přátele se stejnými zájmy. Navíc na sobotních kurzech dostanete od nás nejen dobrou kávičku, ale i oběd.

Těší se na Vás,

kolektiv Sali