"Nenechte se módou ovládat, ale začněte ji ovládat vy"

Kurz návrhářství a stylingu módní návrhářky Terezy Sabáčkové

Informace o kurzu:

  • Kurz obsahuje 3 lekce po 2 vyučovacích hodinách

  • Kurz se koná 1x za 14 dní v pondělí na adrese Plachého 22, České Budějovice 

  • Lektorka: módní návrhářka Tereza Sabáčková

  • Počet účastníků kurzu je 3 až 5

  • Cena kurzu 1990 kč

  • Termín kurzu: 25.3.+ 8.4.+ 22.4.2024

Tématem tohoto workshopu je naučit se pohybovat se ve světě módy a rozvíjet svoji kreativitu.
Módní návrhářka Tereza Sabáčková Vás zasvětí do tajů módního návrhářství a naučí Vás dívat se na módu očima módního tvůrce a orientovat se v módních trendech. Pod jejím vedením si navrhnete model, ve kterém budete jedinečná, podtrhne Vaši osobnost, zvýrazní Vaše přednosti a zakryje nedostatky.

Dále Vás tato módní návrhářka seznámí s různými zdobícími technikami a se základními oděvními materiály a jejich použitím při výrobě modelů.

Na tento kurz můžete navázat kurzy základů šití a případně vytvořený model si předvést na připravovaných módních přehlídkách módní návrhářky Terezy Sabáčkové.

O profesionalitě módní návrhářky Terezy Sabáčkové svědčí 20-ti letá profesionální kariera. Za tuto dobu získala mnohá ocenění v prestižních soutěžích. Nejvýznamnější z nich je vítězství
v soutěži Svatební šaty roku 2010, kde jako jediná v historii této soutěže získala obě ceny – I. místo v hodnocení profesionální poroty i cenu diváků.
Tereza Sabáčková obléká známé české celebrity – například Lucii Borhyovou, Gabrielu Dvořákovou, Michaelu Ochotskou, Nikol Moravcovou, Ivanu Jirešovou, Kristínu Kloubkovou a řadu dalších. Originální kousky najdete také v šatníku Viléma Čoka nebo Kamila Střihavky.
Dosáhla významného úspěchu vytvořením třech pohádkových šatů pro Miss 2015 Nikol Švantnerovou do soutěže Miss Universe do Las Vegas.
Vyvrcholením profesionální tvorby módní návrhářky Terezy Sabáčkové byla módní přehlídka „Všechny tváře vody“ na Žofíně. Video z této přehlídky najdete v aktualitách.

Přihláška

    Zadejte tento kód:

    captcha