Tereza Sabáčková

pic

Módní návrhářka Tereza Sabáčková tvoří pod značkou ateliéru Sali od roku 2001. Úspěchy této návrhářky jsou spjaté zejména s tvorbou svatebních šatů.

V roce 2008 vyhrála v prestižní soutěži „Svatební šaty roku“ 2.místo, o rok později 3. a v roce 2010 se stala držitelkou titulu Svatební šaty roku v hlavní i divácké kategorii. Je autorkou svatebních šatů pro Českou miss Ivetu Vítovou, herečku Veroniku Arichtevu nebo modelku Gabrielu Bártovou, dříve Dvořákovou. Autorské svatební šaty Terezy Sabáčkové byly rovněž k vidění na svatebním veletrhu v Emirátech, kam také pravidelně létá pro látky a štrasové či krajkové dekorace.

Modely z autorských kolekcí Terezy Sabáčkové obléká řada celebrit – například Michaela Ochotská, Nikol Moravcová, Ivana Jirešová, Kristína Kloubková a řada dalších. Originální kousky najdete také v šatníku Viléma Čoka nebo Kamila Střihavky.

Módní ateliér Terezy Sabáčkové najdete v Praze na Národní třídě 21 nebo v Plachého ulici 22 v Českých Budějovicích. Více informací na facebookových stránkách Tereza Sabáčková – fashion designer.