Soutěž o nejzajímavější model pro jaro / léto 2016

Výsledky soutěže jsou zde.

Přihášené modely

simca336_1a

Autorka: Jana Rezková

Autorka: Šárka Žlábková

Všechny přihlášené modely

Hlavní partner soutěže:

logo-prior Prior Česká Republika s.r.o.

Partneři soutěže:

logo-kin_PANTONE KOH-I-NOOR a.s. Praha

logo-burdastyle Burda Strihy

Buďte kreativní a originální, vytvořte si svůj vlastní model, přihlaste se do soutěže a můžete vyhrát zajímavé ceny až do výše 10 000 Kč!

TERMÍN SOUTĚŽE přijetí soutěžních modelů : 15. březen – 30. srpen 2016

PŘIHLÁŠENÍ DO SOUTĚŽE: Do soutěže se může přihlásit každý, kdo si sám navrhne a ušije vlastní model. Model nafotí alespoň 3x z více stran a fotografie zašle poštou na adresu : Centrum tvořivosti Sali, Plachého 22, České Budějovice, PSČ 370 01 nebo mailem na www.salicb.cz do uzávěrky soutěže tj. do 30.8.2016.

KATEGORIE SOUTĚŽE A CENY:

1.) Kategorie soutěžících “šití jako hobby”: Tato kategorie je určena pro všechny, kteří mají šití jako svého koníčka, chtějí se v něm ještě více zdokonalit, pobavit a třeba i vyhrát zajímavou cenu. Pro zájemce, kteří si nejsou jisti, že si mohou sami vytvořit vlastní model, jsou na www.salicb.cz připraveny speciální kurzy „Buďte kreativní a originální“ zaměřené právě na tuto soutěž. V této kategorii mohou být přihlášené i jednoduché modely, záleží především na nápadu a celkovém dojmu.

V kategorii „šití jako hobby“ můžete získat tyto ceny: 1. cena ve výši 10 000.- Kč – zahrnuje poukaz na nákup šicího stroje nebo overlocku v hodnotě 2.000,- Kč, poukaz na nákup látek na modnilatky.cz v hodnotě 2.000,- Kč, poukaz na kurz šití dle vlastního výběru v hodnotě 2.000,- Kč, poukaz na nákup Střihy Burda v hodnotě 2.000.- Kč a poukaz na nákup zboží Koh–i-noor v hodnotě 2.000,- Kč.

2.) Kategorie soutěžících “profesionálové”: Tato kategorie je určena pro profesionály, kteří se oděvní tvorbou živí. Zde se očekává již určitá profesionalita, složitější zpracování materiálů i zajímavá technologická řešení. Ale i v této kategorii bude rozhodujícím ukazatelem k vítězství originalita a zajímavost.

V kategorii „profesionálové“ můžete získat tyto ceny: 1. cena ve výši 10 000.- Kč – zahrnuje poukaz na nákup šicího stroje nebo overlocku v hodnotě 2.000,- Kč, poukaz na nákup látek na modnilatky.cz v hodnotě 2.000,- Kč, poukaz na kurz šití dle vlastního výběru v hodnotě 2.000,-Kč, poukaz na nákup Burda střihy v hodnotě: 2.000,- Kč, poukaz nákup zboží Koh–i-noor v hodnotě: 2.000,- Kč.

PODMÍNKY SOUTĚŽE: Kreativní soutěž

Fotografie soutěžních modelů budou průběžně prezentovány na stránkách www.salicb.cz. Uzávěrka zasílání fotografii modelů do soutěže bude k 30.8.2016. Do 5 dní po uzávěrce budou vyhlášeni vítězové jednotlivých kategorií soutěže a to jak na internetových stránkách vyhlašovatele soutěže www.salicb.cz, tak i jeho reklamních partnerů www.modnilatky.cz, KOH-I-NOOR Waldes, Burda Strihy a ravocb.cz.

Vítězům soutěže v jednotlivých kategorii bude zasláno písemné vyrozumění o vítězství v soutěži i s Dárkovým poukazem a přesným popisem, jak Dárkové poukazy uplatnit. V rámci soutěže budou považovány zaslané osobní údaje jako důvěrné a budou se používat pouze ve spojitosti se soutěží o „Nejzajímavější model pro rok 2016″. Na výhru není právní nárok.

V každé kategorii bude vybrán jeden vítězný model odbornou porotou ve složení:

  • Petr Bohumínský: Generální ředitel KOH-I-NOOR
  • Kateřina Lipavská: Miliimport střihy Burda
  • Libuše Sabáčková: Prior Česká Republika
  • Tereza Sabáčková: Módní návrhářka

Komentáře

Komentáře jsou uzavřené.