2 měsíční kreativní kurz návrhářství a tvorby modelů mladých tvůrců do 18 let s možností přípravy na Soutěž o nejzajímavější model 2018 a účastí na následné módní přehlídce

pic
  • Termín: leden – únor 2018
  • Každý čtvrtek po 2 vyučovacích hodinách
  • Počet účastníků kurzu: 3 – 4
  • Lektorka: módní návrhářka Lucie Jílková
  • Cena dvouměsíčního kurzu je 2 090,- Kč.
  • Při opakovaném přihlášení do dalšího kurzu bude poskytnuta 5% sleva tj. cena po slevě kurzu je 1 986,- Kč

V ceně kurzu vše zdarma – krejčovská příprava – látky, – šicí stroje Vám zapůjčíme.

Kurz je rozdělen do dvou samostatných částí:

1. Tvorba modelů – lektorka Lucie Jílková

Vítězka Soutěže o nejzajímavější model 2017 v kategorii profesionálové i ceny internetové soutěže širokou veřejností.

Pod vedením profesionální lektorky Lucie Jílkové se naučíte základům šití a zdobení různými technikami a postupně si budete tvořit modely pro radost a potěšení. V kolektivu dívek se stejnými zájmy najdete nové hobby, které rozvine Vaši kreativitu a tvořivost.

2. Návrhářství a styling – módní návrhářka Tereza Sabáčková

Módní návrhářka Tereza Sabáčková Vás zasvětí do tajů módního návrhářství a naučí Vás dívat se na módu očima módního tvůrce a orientovat se v módních trendech. Pod jejím vedením se naučíte navrhovat modely, používat správně barvy a poznávat oděvní materiály s jejich vlastnostmi a jejich použití…

Motto přední módní návrhářky Terezy Sabáčkové je „Nenechte se módou ovládat, ale začněte ji ovládat vy“.

O profesionalitě módní návrhářky Terezy Sabáčkové svědčí 15-ti letá profesionální kariera. Za tuto dobu získala mnohá ocenění v prestižních soutěžích. Nejvýznamnější z nich je vítězství v soutěži Svatební šaty roku 2010, kde jako jediná v historii této soutěže získala obě ceny – I. místo v hodnocení profesionální poroty i cenu diváků. Tereza Sabáčková obléká známé české celebrity – například Lucii Borhyovou, Gabrielu Dvořákovou, Michaelu Ochotskou, Nikol Moravcovou, Ivanu Jirešovou, Kristínu Kloubkovou a řadu dalších. Originální kousky najdete také v šatníku Viléma Čoka nebo Kamila Střihavky.

V roce 2016 dosáhla dalšího významného úspěchu vytvořením třech pohádkových šatů pro Miss 2015 Nikol Švantnerovou do soutěže MISS UNIVERSE do LAS VEGAS. Oblékala MISS AEROBIC a vytvořil národní kroj pro soutěž MISS SUPRANATIONAL. Na začátku roku 2017 Tereza Sabáčková připravila luxusní modely pro Českou Miss Andreu Bezděkovou na prestižní světovou soutěž UNIVERSE 2017, tentokráte na Srí Lance.